Nowy wokalista – oficjalny komunikat

Witajcie Neuromaniacy!!!

Nadszedł czas żeby poinformować Was oficjalnie o zmianie w zespole. Do naszych szeregów dołączył Fajfer i to on zajmie się wokalami w Neurothing. Powstały już partie do kilku utworów i jesteśmy przekonani, że to właśnie to o co nam chodziło. To nowy rozdział w historii zespołu, nowa motywacja i możliwości. Neurothing wydaje się być teraz jedna spójna siłą. Oto kilka słów od Fajfera:

Fajfer - wokal„Znam Neurothing od czasu kiedy powstały pierwsze dźwięki zespołu a jego członków jeszcze dłużej i zawsze bardzo szanowałem Ich za bezkompromisowe podejście do tworzenia i za sposób działania zespołu. Kilka lat temu odmówiłem uczestnictwa w tym projekcie ponieważ byłem zajęty działaniami w innych zespołach. Na szczęście los dał mi jeszcze jedną szansę i tym razem nie ma już „zmiłuj się”. Nowe numery Neurothing to totalne muzyczne wyzwanie. Od kwietnia pracuję nad wokalami w swoim domowym studio czego wynikiem jest już m.in. utwór „Kill It”.

„Zabij To” – nie czas na walenie pięścią w stół, czas rozwalić to głową. To nie czas na krzyk, to czas żeby krwawiło gardło. To nie zabijanie, to czasy wielkiej rzeźni. To nie nowe dni, to nowa rzeczywistość…”

Dodaj komentarz

Neurothing @ FacebookNeurothing @ YouTubeNeurothing @ ReverbnationNeurothing @ LastFMNeurothing @ MySpace