„Murder Book” – nowa płyta, już wkrótce …

Jeśli pierwsza Ep-ka Neurothing zatytułowana „Vanishing Celestial Bodies” nie uszkodziła Wam systemu nerwowego, to spodziewajcie się poważnych problemów psychicznych po wysłuchaniu „Murder Book” – nowej płyty zespołu, której premiera zaplanowana jest na wiosnę 2008 roku.

Tytuł płyty „Murder Book” ma ścisły związek z tematyką tekstów. To prawdziwa historia o ludzkim umyśle. To jak połączenie „Zbrodni i Kary” Dostojewskiego i policyjnego raportu ze śledztwa dotyczącego seryjnego mordercy. Na tę chwilę znane są następujące tytuły utworów:

  • Kill It
  • My Cell
  • Hands of Death
  • More Than Time
  • Raskolnikov

Sesje nagraniowe najprawdopodobniej odbędą się w Poznaniu, rodzinnym mieście zespołu oraz Edynburgu, pełnym mrocznych tajemnic z serii Dr. Jekyll and Mr. Hyde. Zespół przygotował własne studio i ma zamiar stoczyć w nim prawdziwą batalię. Obecnie testowany jest sprzęt oraz instrumenty, które zostaną użyte podczas sesji.

Po premierze albumu Neurothing planuje trasę koncertową. W tym celu zespół podjął już współpracę z agencjami ze Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Dalsze rozmowy trwają.

Bądźcie gotowi. Nigdy nie wiadomo kto czai się za rogiem \m/

Dodaj komentarz

Neurothing @ FacebookNeurothing @ YouTubeNeurothing @ ReverbnationNeurothing @ LastFMNeurothing @ MySpace