Murder Book

2009 – Murder Book

Zamów płytę na naszej stronie

Posłuchaj utworów z płyty „Murder Book” na Last.fm

Data wydania: 1 czerwca 2009
Czas trwania: 35:18

Wszystkie utwory zostały napisane, nagrane, zmiksowane oraz wyprodukowane przez zespół Neurothing. Mastering wszystkich nagrań wykonał Bob Katz w studiu „Digital Domain” (Orlando, Floryda).

Prasa o płycie …

Metal Hammer:

„(…)Oto pojawił się nowy, dojrzały i cholernie pewny swego zespół. Uważajcie i wspominajcie moje słowa – ten zespół już jest wielki, tylko jeszcze o tym nie wiecie…”

Magazyn Gitarzysta:

„(…)W tych nutkach ukryte jest szaleństwo i obłąkanie. (…)Jest w tej muzyce zawarte jakieś chore piękno.”

Metal Centre:

„(…)Nareszcie moi Drodzy trafiło się dzieło skierowane do tych, którzy oczekują czegoś więcej od metalu niż rytm do headbangingu. (…)Szczerze mówiąc czekałem na taką pozycję, która będzie odstawać od tego, czego słuchamy na co dzień. Tym bardziej, że to polska kapela zawojowała mój prywatny ranking albumów tego roku.”

Atmospheric:

„(…)Po pierwszym, drugim i kolejnym przesłuchaniu „Murder Book” pochłania słuchacza tak silnie, że zapomina się o całym świecie dookoła. Czy trzeba większej rekomendacji?”

Sound Zone:

„(…)Murder Book to wyzwanie i manualnie sarkastyczna dekonstrukcja umysłu. Poza migreną może też spowodować ból macicy.”

Wolna Chata:

„(…)Neurothing zafunduje wam podróż bez cienia melodii, za to szczerą i brutalną. (…)Jest agresja, przemyślany i podstępny atak wokalny. (…)10/10 – za klasę, muzyczną odwagę i parcie pod prąd.”

Chaos Vault:

„(…)Muzyka kipi aż energią.To połączenie thrash i death metalowego grania z elementami hardcorowymi, a więc samo napędzająca się maszyna. (…)No przyznam, mnie prywatnie debiut Neurothing rozłożył na łopatki.”

Metal Storm:

„(…)Mocno polecam, żeby dać Neurothing więcej niż jedną szansę. Jeśli wystarczy Wam cierpliwości, to Murder Book jest warta uwagi.”

Ave Metal:

„(…) „Murder Book” to album skomplikowany, naszpikowany matematyką i techniką. (…)Podsumowując jest to wymagająca muzyka dla wymagających ludzi.”

Neurothing @ FacebookNeurothing @ YouTubeNeurothing @ ReverbnationNeurothing @ LastFMNeurothing @ MySpace